GOROD.cn.ua

Менські судді відмовились розглядати справу прокурора Столярчука

В Менському районному суді влітку цього року мали б почати розглядати справу №738/884/21 по обвинуваченню 29-річного Дмитра Столярчука, колишнього керівника Менської районної прокуратури. Його звинувачують у скоєнні ДТП, в якій загинуло двоє людей.В цьому суді працює 4 судді. У одного з них, як нам повідомили у канцелярії Менського суду, - Андрія Слісаря на днях закінчились суддівські повноваження і йому справи поки що не можуть розподіляти, а три інші - Волошина Надія Василівна, Парфененко Оксана Ярославівна та в.о голови суду Савченко Олександр Анатолійович подали заяви про самовідвід, мотивуючи їх тим, що на момент вчинення інкримінованого кримінального правопорушення, Столярчук перебував на посаді керівника Менської місцевої прокуратури Чернігівської області, яка знаходилась в межах територіальної юрисдикції Менського районного суду Чернігівської області, а тому судді знайомі з обвинуваченим і з останнім доводилося неодноразово спілкуватися та постійно співпрацювати у службовій діяльності.

17 вересня 2021 року Чернігівський апеляційний суд направив заяву про самовідвід судді Савченка на вирішення до Чернігівського районного суду.

В цьому суді на пояснили, що в разі, якщо рішення буде на користь Савченка, то Менський районний суд Чернігівської області повинен буде звернутися до Апеляційного, аби той обрав суд, куди перенаправити справу Дмитра Столярчука. Це може бути, як Чернігівський райсуд, так і будь-який райсуд області.

Тож скоріш за все, в Мені слухати справу Столярчука не будуть.

Нагадаємо нашим читачам, що ДТП сталася 2 листопада 2020-го року на початку десятої ранку. Столярчук їхав на авто Acura TLX у Мену. У машині з ним було ще двоє людей. За кермом ВАЗу був 73-річний чернігівець Юрій Перепуст, колишній міліціонер. Він їхав до Чернігова з села Бірківки від цивільної дружини Тамари Фесюн. Дорогою підібрав 31-річну Євгенію Лазаренко зі Стольного.

Перепуст і Лазаренко загинули в результаті зіткнення з автівкою Столярчука

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Столярчук, аварія