GOROD.cn.ua

У Чернігові запрацювала ювілейна виставка майстрині Ольги Костюченко

15 вересня в історичному музеї імені В.Тарновського представили ювілейну виставку чернігівської майстрині. У вишиванках, рушниках, вибійках, писанках та ляльках жінка відтворила історичні орнаменти, які притаманні Чернігівському регіону. Вивченню, відродженню та розвитку народних традицій вона присвятила понад 20 років свого життя.


“Небо для двох” – одна з перших творчих робіт Ольги Костюченко. Вишитий рушник, на якому майстриня ще у 2000-му році вчилася правильно компонувати та поєднувати техніки.

Окрім робіт самої майстрині на виставці представлені вишивки учениць її творчої майстерні. Презентація експозиції є важливою подією для Оксани Косміної, яка вже багато років займається вивченням традиційного народного вбрання. Вона також має сорочку від Ольги Костюченко. Загалом на виставці експонується понад сто музейних предметів майстрині, у тому числі 15 – з фондів історичного музею імені Тарновського, решта – з власної колекції Ольги Костюченко. Експозиція у стінах закладу перебуватиме до Нового року.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Костюченко, виставка