GOROD.cn.ua

Спортсменка та красуня Ольга Бібік дала поради чернігівцям, як привести тіло у гарну форму

Аби підтримувати фізичну форму, не обов’язково мати купу спортивного обладнання. Відома легкоатлетка Ольга Бібік фіналістка Олімпійських ігор, бронзова призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу поділилася своїми секретами.
Перше, що вона рекомендує, – це біг. Тому що біг і підсушує, і підкачує тіло. Працюють усі групи м’язів.

Ті, хто з різних причин не може займатися бігом, можуть знайти альтернативні способи підтримувати своє тіло у формі.


- У кого є зайва вага і хто не може бігати через суглоби, серце, ще щось, то будь-які навантаження: прес, спина, руки. Просто все це робити по колу. Не так, що зробив прес, походив, відпочив, а робити серіями. Це прес – спина – руки, щоб було кругове навантаження. Це найефективніше, ти пропотієш, зігрієшся, тому ефекту буде більше, - каже Ольга.

Такі вправи можна робити, не виходячи з дому. З інвентарю знадобиться лише каремат.

- Звичайні вправи: складочка, згинання колін із ліктями, зробити 20 підходів. Одразу ж перевернутися на живіт і зробити «човника» 20 підходів. Одразу ж відтискання з колін, хто не хоче відтискатися звичним способом. Отаке робити серіями. Відпочинок – пару хвилин між серіями. Таких серій десь 3-4, - радить Ольга.

Тим, хто має можливість піти у спортзал, Ольга Бібік рекомендує робити ці вправи з тренером, який контролюватиме процес занять і надаватиме додаткову мотивацію. До того ж спортсменка зазначила, що неправильне виконання вправ або надмірні навантаження можуть призводити до травмувань.

Джерело: сайт Чeline 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бібік, спорт, тренування, поради