GOROD.cn.ua

Чи бути багатоповерхівці на розі Київської та П'ятницької?

Недобудова на розі Київської та П'ятницької. Питання подальшої долі цієї земельної ділянки, зокрема і будівництва на ній, замість існуючих конструкцій багатоповерхівки, мають винести і розглянути на черговій серпневі сесії міської ради.За словами очільника Чернігова, ця тема не раз порушувалася і обговорювалась з людьми. І сьогодні щодо неї у міста є чітка точка зору.

Владислав Атрошенко мер Чернігова:

- Моя позиція є тут незмінною: якщо не буде достатніх аргументів на користь будівництва і буде доведено відсутність будь-яких суперечок - нормативних, законодавчих то тільки за таких обставин та можливо якесь будівництво.

- Якщо це не буде доведено, то там очевидно що повинен бути сквер.

Разом із тим із нинішнім орендарем продовжено договір і він має законне право добудувати свою крамницю, або ж місто власним коштом її демонтує. Але, навіть поки це питання вирішуватиметься, зелену зону поряд із нею можна буде проектувати і облаштовувати не втрачаючи часу. І на перспективу це буде більше розумне рішення.

Владислав Атрошенко мер Чернігова:

- Внутрішньо я за сквер. Об'єктивно там він буде корисніше ніж будинок, тому що там такий район, в цілому перевантажений. Але це питання дискусійне, його будуть обговорювати на комісіях.

Обговорюючи землю на погоджувальній раді торкнулися і іншої адреси, а саме Коцюбинського, 86. Де є питання між будівництвом багатоквартирного будинку і виділенням ділянки мешканців сусіднього - на Коцюбинського, 84, створення ними ОСББ.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Київська, П'ятницька, Атрошенко