GOROD.cn.ua

Подвійний ювілей днями відзначають в обласному драматичному театрі (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player

Тривалість відео – 1 хв. 53 сек., розмір відео – 6,07 Мb.

Масові заходи відмінилиоднак свята все ж залишаються. Подвійний ювілей днями відзначають в обласному драматичному театрі. Тридцять та сорок років тут пропрацювали дві жінки.

У Уляни Герасименко місце роботи відповідальне. Сорок років вона має справу з костюмами та норовливими акторами. На її рахунку більше трьох сотень спектакліввсі вдягнені з її легкої руки. Каже, що за час роботи чого тільки не траплялося з акторським вбранням. В обласному драмтеатрі кажуть, що робота всіх працівників між собою пов’язана.

Без білетера ні для кого працювати костюмеру та акторам. Традиційно ювілей професійної діяльності працівники театру відзначають з квітами та привітанням на великій сцені.



Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ювілей, театр, Сергій Корж