GOROD.cn.ua

На два дні, 4-5 червня, перекривають коло на вул. Івана Мазепи. Як об’їжджатиме транспорт?

Коло на перехресті Івана Мазепи та нової автодороги до Шерстянки перекриють на 2 дні, а саме – на 4-5 червня, аби підрядна організація змогла повністю завершити будівництво об’єкту і укласти там другий шар асфальтобетону після усадки за півроку усіх попередніх.Поки безпосередньо триватимуть роботи приватний транспорт, якщо рухатися від в’їзду в місто, має об’їжджати вулицями Ціолковського, Гагаріна, Любецька і далі вулицею Івана Мазепи. І так же у зворотному напрямку.

Що стосується міських пасажирських перевезень, то на період цих днів до кількох маршрутів також вносять зміни.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку:
«Такі маршрути як 3, 17, 44, 47 будуть рухатись до залізнодорожнього вокзалу по вулиці Жабинського, далі по Гагаріна, далі через мікрорайон Шерстянка будуть виїжджати на вулицю Ціолковського і далі роз’їжджатися по своїм маршрутам. Також у нас там рухаються тролейбусні маршрути №4, 7 і 8. Тролейбусний маршрут №8 відміняється, а 4 і 7 буде скорочено до вокзалу».

Крім того, автобусний маршрут №36 рухатиметься до дач через село гущин, а №35 тимчасово доїжджатиме не до КСК, а до нафтобази. Разом із тим верхній шар асфальту на самій дорозі, що з’єднує житловий район на Текстильників із рештою міста уже проклали.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, вулиця Мазепи, «Дитинець»