GOROD.cn.ua

Стильна татушка – яскрава частина самобутності

 

Мистецтво боді-арту - це можливість продемонструвати креативність і ненав`язливо нагадати про власну індивідуальність. Кожного року набити тату у Львові вирішує багато людей різного віку та професій - від романтичних студенток до кремезних спортсменів та суворих бізнесменів. Малюнки на шкірі є своєрідною мовою, адже вони розказують про вподобання і характер власника. І навіть надписи з групою вашої крові та резус-фактором може виконувати не тільки утилітарно-інформаційну функцію, але й прикрашати.

Вибираємо салон правильно

У професійному тату-салоні майстри завжди зможуть з ювелірною точністю нанести на шкіру зображення будь-якої складності. Ще однією ознакою гарного закладу є гармонійне поєднання доступної вартості та високої якості. Розумні ціни в Smith & Tailor тату Львів роблять ще більш затребуваним та популярним.

При виборі салону не менш важливі питання безпеки та дотримання санітарно-гігієнічних норм. Саме тому майстри працюють з інструментами, які запаковуються виключно індивідуально. Спеціальний апарат дозволяє робити якісну стерилізацію і відповідально обслуговувати кожного клієнта.

Сервіс за європейськими стандартами передбачає:

Натхненні майстри володіють актуальними стилями, роблять цікаві ескізи, пропонують різноманітні варіанти розташування тату. Воно завжди буде бездоганно якісним - незалежно від того, чи це маленька квітка на плечі чи малюнок на усьому стегні.

Цікавинки про тату

Татуювання є одним з найдавніших видів мистецтва. Найстарішою в Європі вважається тіло крижаного Оці, прикрашене в різних місцях 61 малюнком. Робили їх за допомогою кам`яного попелу та сажі. Мумії людей з малюнками на шкірі було знайдено в Єгипті, Росії, Китаї, Монголії. Темну шкіру прикрашали шрамуванням - надрізами створювали рельєфний малюнок, заповнюючи ранки фарбою. На білій шкірі частіше зображали квіти та орнаменти, фарбуючи їх рослинними пігментами.

Яскраві зображення на тілі були не просто прикрасою, а своєрідним соціальним паспортом. Вони розповідали про приналежність до роду чи племені. Розглядаючи численні татушки на тілах індіанців, можна було дізнатися про їхнє походження і матеріальні досягнення.

Сучасні тенденції

Популярними у наш час (особливо в жінок) є малюнки у нижній зоні спини. Символи Янь та Інь, метелики, квіти обирають романтичні представниці прекрасної статі. Особливо їм до вподоби мікро татуювання на плечі та задній частині шиї, з яких зазвичай починають прикрашати тіло. Інколи це окремі слова, цитати, імена.

Чоловіки віддають перевагу знакам сили і нерідко прагнуть нанести масштабні зображення. Леви та вовки з відкритими пащами, сови, авто, русалки - їх популярний вибір. В тату-салоні можна запропонувати власний ескіз або вибрати один з затребуваних варіантів каталогу. Визначитись з малюнком та креативно прикрасити тіло завжди допоможуть професіонали!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.