GOROD.cn.ua

Коли варто звертатися до уролога?

 

Урологія - це розділ медицини, який займається сечовидільною системою чоловіків і жінок. Багато людей бояться відвідувати уролога через дещо специфічний і для деяких незручний характер цієї галузі. Однак цей страх безпідставний, оскільки стан сечовидільної системи дуже важливий для повсякденного комфорту та загального здоров`я кожної людини. Ось чому варто звернутися до клініки Уросвіт урологія у Львові, де вас проконсультують лікарі та призначать необхідне обстеження й за потреби - лікування.

Чому урологія важлива?

Важливість сечовидільної системи людини полягає насамперед у виведенні з організму непотрібних продуктів обміну речовин. Таким чином виводяться всі токсини та речовини, концентрація яких перевищує нормальні потреби організму. Варто звернутися до фахівців у напрямку урологія Уросвіт у Львові. У клініці здебільшого спеціалізуються на лікуванні сечокам`яної хвороби: завдяки сучасному обладнанню можна видаляти камені, уникаючи хірургічного втручання.

Сечовидільна система безпосередньо пов`язана з репродуктивною: виявляється, що при розвитку плода ці системи формуються з єдиних зачатків. Завдяки своїй специфічності сечостатева система дуже сприйнятлива до інфекцій - особливо у жінок. Урологія також має справу з різними дисфункціями сечостатевої системи у чоловіків. Вони часто є джерелом сильного дискомфорту у повсякденному житті.

Коли звертатися до уролога?

Жінкам варто звернутися до лікаря, якщо вони відчувають:

Чоловікам слід звертатися до уролога профілактично та у разі таких симптомів, як:

Уролог компетентний лікувати такі захворювання:

Що також варто знати?

Чоловіки старше 40-45 років на рік повинні проводити:

Візит до уролога для більшості чоловіків є крайнім засобом (як правило, коли біль уже просто нестерпний). Але часом буває занадто пізно, тому слід зламати бар’єр у своїй голові та якомога раніше звернутися до фахівця за допомогою. І пацієнт, і лікар мають зробити все для того, щоб візит був максимально комфортним. Пацієнт - приділити особливу увагу гігієні, тоді як уролог під час медичної бесіди повинен намагатися надати найбільш докладні відповіді на питання. Турбуйтеся про своє здоров’я та бережіть себе!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.