GOROD.cn.ua

Лазерна корекція зору - де найкраще пройти процедуру

 

Окуляри можуть стати стильним аксесуаром, який доповнює наш образ. Однак якщо ми можемо спостерігати за світом лише через товсті окуляри, після їх зняття все розмито або туманно, то ситуація трохи менш комфортна. У цьому випадку варто задуматися про лазерну корекцію зору, яка дозволить жити без окулярів.

Наважившись на таку процедуру, перш за все ми повинні знайти клініку з досвідченими фахівцями та сучасним обладнанням.

Де найкраще зробити лазерну корекцію зору і що враховувати при виборі лікарів.

Лазерна корекція зору - чи варто це робити

Корекція зору LASIK є безпечною та - у випадку більшості дефектів та випадків - процедурою, яку можна використовувати. З точки зору пацієнта, воно не є ні занадто складним, ні болючим, ні руйнівним. Лікар за допомогою пучка лазерних променів моделює рогівку таким чином, щоб відновити наш правильний зір: підкреслює її (у випадку далекозорості), вирівнює (у разі короткозорості) або округляє (коли виправлений астигматизм). Також можна видалити 2 дефекти під час однієї процедури (наприклад, короткозорість у поєднанні з астигматизмом).

Розглядаючи операцію з лазерної корекції зору, є два важливі міркування: по-перше, не кожен може претендувати на операцію, а по-друге, мінімальний ризик ускладнень. Офтальмолог приймає рішення про кваліфікацію для операції LASIK після детальних обстежень. Протипоказанням може бути, серед іншого, нестабільний, постійно поглиблюючий дефект зору, кератоконус, гялаукома або відшарування сітківки. З іншого боку, до побічних ефектів належать, наприклад, синдром сухого ока, проблеми із зором після настання темряви, ефект "гало" (тобто чітке світіння навколо джерел світла або освітлених предметів), кератит, порушення контрасту.

Коли ми вже знаємо плюси і мінуси лазерної корекції зору і вирішили пройти таку процедуру, настав час знайти найкращу офтальмологічну клініку, де проводиться ЛАЗІК - пам’ятайте, що досвід та репутація лікарів є своєрідною гарантією нашої безпеки та успіх операції. Тому перед тим, як зробити вибір, варто врахувати кілька факторів:

1. Хороший, перевірений офтальмолог.

2. Надійна офтальмологічна клініка.

3. Технологія та обладнання, що використовуються для лікування.

4. Спектр послуг.

5. Вартість процедури.

6. Розташування. Хороший офтальмолог - досвід і співпереживання

Лікар, який проводитиме лазерну корекцію зору, повинен бути професіоналом на кожному дюймі - це необхідна та незаперечна умова. Тут важливим є не лише науковий ступінь, спеціалізація та сертифікати, але також постійний розвиток та навчання. Завдяки стрімкому розвитку технологій, офтальмолог повинен бути завжди в курсі - стежити за галузевими технічними новинками та дослідженнями, завдяки яким він зможе допомогти пацієнту найкращим чином. Тому, якщо це можливо, варто переконатись, що фахівець, до якого ми звертаємось, використовує найсучасніші медичні знання. Крім того, велике значення має досвід виконання процедур LASIK - ми можемо запитати у лікаря, скільки таких операцій він зробив і з яким ефектом.

Однак, крім освіти та досвіду, важливий також підхід до пацієнта. Пам’ятайте, що процедура проводиться під місцевою анестезією, без анестезії - ось чому наша довіра до лікаря та його підтримка відіграють таку важливу роль. Вже під час першого візиту ми можемо відчути, чи справді офтальмолог виявляє інтерес, чи не ігнорує він наші побоювання, чи не витрачає часу, щоб чесно пояснити нам, як буде виглядати процедура, як діяти до та після хірургічне втручання та які можуть бути ускладнення. Не варто недооцінювати власні почуття: якщо з якихось причин даний офтальмолог нас не влаштовує - розмовно кажучи - ми завжди можемо вирішити змінити лікаря.

Відома клініка, рекомендована пацієнтами

Репутація офтальмологічної клініки досить тісно пов’язана з першим з обговорюваних факторів: зрештою, хороший медичний центр - це той, в якому працюють чудові фахівці. Крім того, корисними можуть бути думки інших пацієнтів - будь то розміщені на веб-сайті певної клініки або на інтернет-форумах, порталах про медичні послуги. теми або просто в пошуковій системі Google. Якщо у Вас є така можливість, варто також перевірити: як довго клініка проводила процедуру LASIK, яке обладнання воно має, хто керує клінікою та які спеціалісти там зайняті, який відсоток успішних операцій він може пишатися.

Варто пам'ятати, що атмосфера в обраному нами центрі також має значення - те, як до нас ставляться як до пацієнтів, також по-своєму впливає на наше здоров’я та самопочуття.

Інноваційні технології та обладнання високого класу

Для успішної лазерної корекції зору необхідне відповідне обладнання. Переглядаючи пропозиції офісів та клінік, добре витратити певний час, перевіряючи, якими пристроями вони користуються та як це пов’язано з останніми цивілізаційними досягненнями у цій галузі.

Наша офтальмологічна клініка в Івано-Франківську може похвалитися обладнанням світового класу, завдяки якому ми проводимо процедуру з використанням інноваційних технологій. Таким чином, ми мінімізуємо ризик побічних ефектів і підвищуємо точність корекції зору.

Спектр медичних послуг

Одним із визначальних факторів якості клініки є також широкий спектр тестів та методів лікування, які вона пропонує. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що нам буде надана комплексна допомога до, під час та після процедури, а у разі ускладнень - ми зможемо розраховувати на професійну допомогу.

Вартість лазерної корекції зору

Порівнюючи прайс-листи, слід бути обережним, щоб вартість не стала єдиним і остаточним елементом, що визначає наш вибір. Досвідчені фахівці, висока якість послуг та відмінна приватна медична допомога - це не найдешевший набір, тому занадто низька ціна може навіть викликати підозру. Якщо ми вже прийняли рішення про операцію LASIK, краще почекати трохи довше і відкласти необхідну кількість, ніж необдумані, щоб запропонувати найнижчу вартість.

Детально про вартість процедури в нашій клініці можна дізнатися на сторінці ціни https://lvivmedicalcenter.com/prices/.

Місце розташування офтальмологічної клініки

Чи справді важливим є розташування клініки - а точніше, її віддаленість від нашого місця проживання? У цьому випадку ключову роль відіграють індивідуальні уподобання. Якщо ми хочемо якнайшвидше повернутися до повсякденної діяльності та роботи після операції, а також присутності родичів відразу після операції, ми можемо шукати центр, який знаходиться якомога ближче. Але з іншого боку, іноді варто поїхати навіть на інший кінець країни, щоб скористатися послугами відомих фахівців і, перш за все, збільшити свої шанси на успіх. Пацієнти відвідують нашу клініку в Івано-Франківську не лише з регіону, львівської області а й з інших міст України. Оскільки процедура LASIK не вимагає перебування в лікарні та стаціонару.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.