GOROD.cn.ua

Словацькі вузи: як почати з достойної освіти?

 

Успішність в житті сьогоднішніх випускників починається з отримання достойного диплому. Сьогодні чимало молодих людей обирають для вступу європейські вузи, адже прагнуть стати затребуваними фахівцями. Навчання в Словаччині для українців є своєрідною «золотою серединою», оскільки задовольняє максимальну кількість найрізноманітніших очікувань – від можливості безкоштовного навчання до комфортних умов проживання.

Гарантована і надійна допомога

Навіть якщо у Словаччині батьки з дітьми були неодноразово, вони все одно переживають про тонкощі вступної кампанії. Чужа країна та відмінності менталітету, мовний бар‘єр — хвилювання зрозумілі. Якщо у важливій справі є надійні помічники, сумніви швидко зникають, а впевненість додається. Таким партнером для українських абітурієнтів є відома компанія West Study , з більш докладною інформацією про яку можна ознайомитися на офіційному сайті.

Компанія заснована випускниками словацьких вищих навчальних закладів, і вони на зв’язку з абітурієнтами 24/7. У період отримання освіти підтримка не припиняється. Супровід після підписання договору з компанією включає:

Абітурієнти та батьки заощаджують час на підготовці документів. Та саме головне — отримують гарантію на зарахування до вишу.

Словаччина – комфортна та безпечна країна

Словаччина в Європі вважається однією з найбільш безпечних країн. До того ж, успішною, цікавою, розвинутою. Місцеве населення та офіційна влада до наших співвітчизників дуже лояльні. Вони миролюбні та дружні, як справжні брати-слов‘яни. Якщо обрахувати найкоротший, тобто повітряний, шлях з України до Словаччини, він складе близько 900 км. Порівняно невелика відстань дає змогу юнакам та дівчатам прилітати чи приїжджати додому не лише на канікули, а в періоди свят.

Проблема мовного бар’єру поступово зникає (особливо - після закінчення відповідних курсів і отримання сертифікату). Що стосується обрання конкретного учбового закладу, тут «поле вибору» чимале. Подумати є над чим навіть в одному місті Кошице! Ви можете вступити до університету Павла Йозефа Шафарика - одного з кращих в Європі або ж стати студентом місцевого технічного університету. Військові академії країни та духовні заклади теж дозволяють молодим українцям безкоштовно стати магістрами та кандидатами наук.

Важливо і те, що наші студенти можуть оформити вид на проживання. Така перевага, в свою чергу, дозволяє працевлаштовуватись на перспективну роботу. ISIC-card (міжнародний студентський квиток) гарантує 50% знижку на пересування у громадському та міжобласному транспорті країни.

Сьогодні перед українською молоддю відкриті широкі перспективи для створення гідного професійного майбутнього, а фахівці компанії West Study завжди готові допомогти їм у цьому.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.