GOROD.cn.ua

У Чернігові виставлять на продаж теплохід «Казбек»

 

У Чернігові виставлять на продаж теплохід "Казбек". Проєкт рішення про його приватизацію розглядатиметься вже на найближчій сесії Чернігівської міської ради 28 квітня.Згідно з пояснювальною запискою, залишкова вартість теплоходу, якому вже майже 50 років, 70 тисяч гривень, а дизельного двигуна — 30 тисяч 500 гривень.

Міський голова Владислав Атрошенко, до якого Суспільне звернулось за коментарем, сказав, основна причина продажу — обміління річки Десна.


"Я не наважувався це робити, це треба було робити років 5 тому... В мене відношення до «Казбеку», як до реліквії, це пам'ять наша, я ще дитиною на цьому "Казбеку" катався. Річ у тому, що річка вже настільки обміліла, що просто спроможності "Казбек" експлуатувати по руслу річки немає. Він не пройде, його немає можливості просто експлуатувати", — сказав Атрошенко.

Він також додав, що розглядалося питання альтернативного використання теплоходу як кафе в річковому порту. Але це за собою тягне ряд інших проблем.

"Що буде відбуватися в зимовий період, хто буде його охороняти? В зимовий період, там можуть безпритульні там собі, ще там спалять його, тобто його потрібно і охороняти і ремонтувати, без надії на подальшу експлуатацію", — повідомив міський голова.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: теплохід «Казбек», сесія, продаж