GOROD.cn.ua

У Чернігові в травні проведуть збори резервістів територіальної оборони

 

У Чернігові в травні проведуть збори резервістів територіальної оборони. Про це сказав військовий комісар Олег Гончарук на нараді в міськраді.«Генеральним штабом Збройних сил України приділяється велика увага щодо формування і підготовки підрозділів територіальної оборони саме місцевого значення. Протягом травня місяця в плановому режимі буде проведений збір резервістів територіальної оборони міста», – сказав полковник Олег Гончарук.

За його словами, основною метою збору буде формування підрозділів територіальної оборони. Також практичне виконання завдань – прикриття ділянки державного кордону, боротьба з диверсійними групами, контроль населених пунктів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині ветерани АТО зібралися на бойовий вишкіл

Також Гончарук запропонував провести нараду з представниками громадських організацій міста, які проводять військово-патріотичне виховання молоді, учасників бойових дій, волонтерів, для залучення їх представників до складу підрозділів територіальної оборони, які будуть основою чернігівського батальйону.

За новим проектом закону про територіальну оборону, до територіального резерву зараховуються військовозобов’язані віком до 60 років, які за віком або за станом здоров’я не можуть бути призвані до оперативного резерву першої черги.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: збори резервістів, тероборона, Олег Гончарук, військкомат