GOROD.cn.ua

Міськрада дозволила викупити приміщення в центрі міста чернігівським кікбоксерам

На розгляд сьогоднішньої шостої сесії восьмого скликання серед переліку інших питань вирішувалась подальша доля трьох об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році. Два з них за адресами вул. Івана Мазепи, 46 та вул. Козацька, 28 вирішено було продати з аукціону, щодо третього приміщення, що знаходиться по вул. Магістратська, 5а депутатам було запропоновано надати право на його викуп Чернігівській обласній федерації кікбоксингу.

Згідно даних додаткової інформації по цьому приміщенню, площею 122 квадратів його ринкова вартість станом на 2018-й рік сягає 578 103 гривень. Вартість ремонтних робіт та поліпшень, які починаючи з 2015-го року зробила Чернігівська обласна федерація кікбоксингу, при цьому становить трохи більше 700 тисяч гривень.

Перед голосуванням по цьому питання мер Атрошенко пояснив присутнім:

- Історично це був спортзал і до нього приміщення не мало іншого профілю, в якому дійсно група тренерів займалась тренуванням наших дітей. Сьогодні вони звернулися до нас з проханням про викуп приміщення. Вони вклали в це приміщення набагато більше коштів, ніж це зазначено в документах, це стандартна ситуація, коли не все проводиться по бухгалтерії. Дискусія фактично полягає в том, щ віддавати це приміщення шляхом аукціону чи надати право викупу нинішнім орендарям. Ми робили розрахунки, і якщо пускати його на відкриті торги, то за сумою відшкодування вартості тих витрат, які понесли орендарі ми отримаємо - ту саму суму в бюджет, яку сплатять в добровільному порядку згідно з нашою оцінкою нинішні орендарі.
- Це приміщення прибудоване до житлового будинку, якщо заїхати в арку перед "Океанією" - навпроти громадських туалетів. Тож, навряд чи там буде класний офіс чи ще щось.
- Утримувати його у комунальній власності немає ніякого сенсу, адже за оренду вони зараз платять лише 800 гривень на місяць (7 грн. за 1 кв.м.), а морального права виселити звідти - ми теж не маємо. Якщо ми протримаємо його на балансі ще 20 років, то згодом його цінність буде дорівнювати нулю.

За те, щоб орендоване приміщення змогла викупити Чернігівська обласна федерація кікбоксингу проголосували 39 депутатів.На фото Москаленко Ігор Іванович

Довідково: Чернігівська обласна федерація кікбоксингу була заснована у 2006-му році, зареєстрована за адресою Проспект Миру, 49а. У відкритих даних її засновником є Москаленко Ігор Іванович, згідно його останньої декларації родина Москаленко більш ніж заможна - мають декілька квартир в Чернігові та Києві, престижні автівки, житлові будинки та земельні ділянки в межах Чернігівської області, готівкою тримають у себе 1 600 000 гривень, та майже 200 тисяч доларів. Москаленко Ігор Іванович також є Головою Громадської ради при ОДА та головою Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
Окрім Магістрацької, 5а тренування з кікбоксингу проводиться за адресами Коцюбинського 49а, Горького 5а та Белова, 4.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кікбоксери, сесія, Москаленко, Атрошенко