GOROD.cn.ua

Підготовка до дачного сезону. У Чернігові шукають перевізників на 3 дачні маршрути

У Чернігові готуються до дачних перевезень.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку оголосило конкурс на три маршрути: 18, 22С та 36.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «22С, як і в тому році, буде їздити від ЗАЗу на Равнопілля. 18-й у нас їздить від «Дитячого світу» на дачі Рудка, а 36-й буде курсувати від вокзалу на дачі Жавинка, а раніше від КСК».

Це не перший конкурс на всі зазначені маршрути, пояснюють в управлінні.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Вже більше 3 років у нас немає перевізників. Тимчасово ми знаходимо їх, які обслуговують пасажирів у дачний сезон. Але постійних перевізників немає».

Подати документи для участі можна до 25 березня. Сам конкурс має відбутися 13 квітня в муніципалітеті.

Серед вимог до тих, хто хоче податися, реєстрація, згідно чинного законодавства, належний технічний стан транспорту і пристосованість його до перевезення маломобільних груп населення і людей з інвалідністю. Також наявність необхідної кількості засобів.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Плануємо, згідно умов конкурсу, на 36 маршруті претендент повинен подати 3 одиниці рухомого складу, а на 18 та 22 – по 1 одиниці. Вони будуть курсувати за графіком – з 6 ранку до 9 вечора».

Нагадаємо, умовно дачний сезон починається в середині квітня і триває до середини жовтня. Подробиці щодо умов участі в конкурсі можна знайти на сайті муніципалітету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дачні перевезення, конкурс, транспорт, Олександр Рижий, «Дитинець»