GOROD.cn.ua

Секретар Менської міськради хотів бути учасником, а став суддею

14 лютого у Менському будинку культури удруге відбулося ігрове шоу до Дня закоханих «Хто зверху?» (аналогічне до ТБ-шоу на «Новому каналі»). Команда чоловіків проти команди жінок. За капітанів (вони ж ведучі) — актор Чернігівського драмтеатру Дмитро Літашов та менянка-активістка Олена Солонар. А от закадровий голос судді, котрий коментував усе, що відбувалось на сцені і виніс свій вердикт про перемогу у фіналі, — секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко.


«Панда» Дмитро Літашов

— Шоу починалося о 16.00. За годину до початку я йшов на нього як учасник, — пояснює Юрій Валерійович. — Однак, щось там не склалось із суддею, і довелося імпровізувати. Спочатку було важкувато, та потім впорався. Я сидів у центрі залу серед глядачів, мав двох помічників — невідому мені дитину, котра активно коментувала дійство, та Світлану Шелудько, очільницю відділу культури. Зала сприймала усі конкурси на «ура». Прекрасно зайшло вгадування пісень, не гірше — переодягання. По сцені бігали панди, купідони, поросятка.

— Хто замість вас став учасником?


— Переселенець, музикант Артем Тіхонов. А в протилежній команді була його дружина Олена (приватна підприємниця, шиє одяг).

«Топтали» сцену, як учасники, і два старости: Дмитро Шишига (Семенівка) та Юрій Шеша (Блистова).

— Кому присудили перемогу?


— Я підтасовував так, щоб перемогло кохання, а не чоловіки чи жінки, — зізнається секретар міськради.

— Вхід був безкоштовний?

— По 30 гривень. Замість 600 глядачів (за кількістю, крісел) прийняли 300, бо карантин, — пояснив Юрій Стальниченко. — Запрошували музичний гурт з Прилук, подарували цукерки шістьом Валентинам (чоловікам і жінкам), котрі були в залі. Кожному глядачеві на вході видали по жувальній гумці «Love is...». Захід тривав більше двох годин. Меняни скучили за подібним. І ми вирішили: якщо кохання не врятує від «ковіда», то ніщо не врятує.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №7 (1814), 18 лютого 2021 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шоу, Мена, «Хто зверху?», «Вісник Ч», Вікторія Товстоног,