GOROD.cn.ua

Чернігівська боксерка виборола золото

Бокс як вид мистецтва.

1 лютого у Туреччині, у місті Ізмір, завершилися матчеві зустрічі турецьких команд з українськими. До складу київської збірної з 8 чоловік входила чернігівська боксерка Катерина Рогова, котра й виборола золото для своєї команди.Катерина Рогова, майстер спорту з боксу, чемпіонка Європи серед юніорок, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, чотириразова чемпіонка України: «У нас проходили спочатку тренувальні збори. Це були по 2 тренування вдень. Зранку ми робили якусь більш технічну підготовку, якісь бігові вправи, а ввечері вже стояли в парах, обмінювалися досвідом. В кінці, три дні підряд, ми боксували з дівчатами в різних вікових групах та різного рівня підготовки».

Змагання проходили як один з етапів підготовки до чемпіонату України. За словами вихованки чернігівського тренера боксерського клубу «Ринг» Валерія Бондаренка, в Ізмірі дуже гарні умови для тренувань з різних спортивних напрямків.

Катерина Рогова, майстер спорту з боксу, чемпіонка Європи серед юніорок, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, чотириразова чемпіонка України: «Боксерський зал доволі дуже непоганий. Створені всі умови, є ринг, є тренувальні снаряди. А також дуже багато картин, фото на стінах з чемпіонками Турції. Видно, що вони своїх спортсменів поважають, підтримують, тому я була в захваті, коли побачила таке».

Під час пандемії всі спортсмени мали дотримуватися карантинних вимог: вчасно пройти тест на коронавірус, носити маски, використовувати антисептичні засоби. До зали допускалося не більше 20 людей.

Катерина Рогова, майстер спорту з боксу, чемпіонка Європи серед юніорок, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, чотириразова чемпіонка України: «Так як нас була невелика кількість. Ми жили від Ізміра в іншому місті – Чешме, тобто ми там тренувалися, там можна було тренуватися, це дозволено. Але в самому Ізмірі був карантин. Але так як у нас кількість учасників дозволяла знаходитися в залі. Зал був дуже здоровий. Нас було десь до 20 чоловік, це 8-9 пар».

Золота медаль, статуетка з волоського горіха та її ім’ям, - таку нагороду отримала чернігівська боксерка за свої спортивні досягнення.

До чемпіонату України залишився тиждень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Катерина Рогова, боксерка, золото, Туреччина, «Новий Чернігів»