GOROD.cn.ua

Прикрасив гірляндами вулицю – і зробив пропозицію!

 

У новорічну ніч, у Семенівці, під зоряним небом із гірлянд, зроблених власноруч, 33-річний Ігор Сич зробив пропозицію 29-річній Христині Єресько.

— Десять років зустрічаємось, десять років чекала, — притискається до плеча майбутнього чоловіка Христина. — У ніч з 31 грудня на 1 січня став на коліно, обручку дістав. Так щемно було, так приємно!

— Букет величезний?

— Краще обручка. Букета не було. Він знає, що я не дуже люблю зрізані, то і не дарував. Мені хіба б живий букет, кімнатну рослинку.

— Де познайомилися?

— Тут, під двором, — сміються.


Ігор Сич та Христина Єресько біля дому

Христина і Ігор — сусіди з дитинства. Зустрічатись почали, коли дівчині було 19, а хлопцю 23. Останні роки чоловік працював у Москві, Христина — у Києві. Тепер Ігор повернувся. Поки безробітний. Шукає, куди влаштуватися.

— Минулого року тільки свій будинок прикрасив, — розповідає Ігор Сич. — Цьогоріч думав-думав, і захотілось мені зоряне небо з десятиметрових гірлянд. А на ялинках під двором — 60-метрові. Усі з’єднані між собою.

Чоловік зникає у дворі, вмикає «красу». По черзі починають світитися будинок з сараями, дерева, «небо».


Під двором Ігоря від стовпа до стовпа — зоряне небо, на даху будинку світиться «2021», на ялинках і плодових деревах поруч з двором — білі, рожеві, сині і зелені дрібні гірлянди.

— Скільки часу витратили на підготовку?


— Десять днів. Це разом з друзями працювали. Робили від стовпа до стовпа каркас із дроту. Він мав бути ідеально рівним, та не все іде гладко, трохи провисає. Ялинок назвозили на полях їх корчують, а ми їх тут повкопували, дали друге життя, хоч на пару тижнів. 30 грудня краса уже була готова. Не дивлячись на безсніжну погоду, багнюку, під двір сходиться багато людей — помилуватися, погуляти. І новорічну ніч багато з місцевих тут зустрічали, а не на площі.

— У яку суму обійшлися гірлянди?

— Не хочу людей лякати! — махнув рукою чоловік.

— Ви Ігоря не пиляли, що багато грошей витратив?

— Ні, я його підтримувала. Як зі столиці приїхала, активно долучилася до прикрашання. Хоча не розраховувала на таку кількість гірлянд. Думала, їх буде менше.

— У будинку ялинку прикрашали?

— Сил не вистачило, — не приховує майбутнє подружжя.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1808), 7 січня 2021 року. Фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, пропозиція, Ігор Сич, Христина Єресько, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног