GOROD.cn.ua

Перший брифінг нової голови ОДА Анни Коваленко

З хвилини мовчання в пам’ять заступниці голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової, яка пішла з життя 5 листопада, розпочався брифінг новопризначеної голови облдержадміністрації Анни Коваленко.

Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА: «Вона була прикладом життєлюбства, сили і людяності».



Боротьба з корупцією, розвиток туристичного потенціалу регіону, отримання гідної заробітної плати мешканцями Чернігівщини та підтримка малого і середнього бізнесу – Анна Коваленко розповіла про пріоритети своєї роботи.

Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА: «Наша мета досить амбіційна – вихід в ТОП-10 областей за рівнем заробітної плати. На сьогодні Чернігівська область, на жаль, є аутсайдером за рівнем заробітної плати. Серед регіонів у нас 21 місце. Січень-вересень 2020 року – 9053 гривні. Для прикладу, в середньому по Україні – 11200 гривень. Ми будемо мотивувати бізнес, пропонуючи допомогу розвитку нових можливостей та реалізації їх підприємницьких ініціатив. Натомість будемо спонукати до забезпечення працівників гідним рівнем заробітної плати».

Анна Коваленко зазначила, що особливу увагу в 2021 році привертатимуть до якості медичних послуг на Чернігівщині. Зокрема, всі сили направлятимуть на покращення оснащення медзакладів, їх будівництво, оновлення медичного автопарку, залучення спеціалістів медиків, яких не вистачає у регіоні.

На запитання, що наразі турбує багатьох, щодо запровадження карантину вихідного дня, Анна Коваленко відповіла, що поки запроваджувати його не планують.

Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА: «З тими даними, які у нас існують на ці вихідні, ми такого не розглядаємо».

А от стосовно можливих додаткових госпітальних приміщень для хворих на коронавірус, у разі переповнення лікарень, ще визначаються.

Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА: «Ми подали до МОЗу перелік таких приміщень для того, щоб показати, що вони фактично є, але поки вони не є обладнаними. Це дві колонії, три санаторія та два спортивні об’єкти, які знаходяться на території Чернігова і області Крім того, щоб розгорнути там ліжко-місця з додатковими можливостями, нам потрібні спеціалісти, пошуком яких ми зараз і займаємось.».

Очільниця Чернігівщини зазначила, вже невдовзі результати своєї роботи покаже не на словах, а на ділі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: брифінг, голова ОДА, Анна Коваленко, «Новий Чернігів»