GOROD.cn.ua

У Холмах на Корюківщині під час уроку фізкультури травмувався п’ятикласник

 

У селищі Холми Корюківського району на уроці травмувався учень. Дитина отримала серйозні ушкодження. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.Десятого вересня футбольні металеві ворота впали на голову 10-річного учня Холминської школи. Хлопчик отримав тілесні ушкодження й лікується у Чернігівській обласній дитячій лікарні.

Травмованого школяра звуть Ярослав. Йому 10 років, навчається у п’ятому класі. Відомо, що нещастя сталося близько опівдня під час уроку фізкультури.

— З пояснень вчителя фізкультури, на уроці діти займалися двома групами, — каже інспектор ювенальної превенції Ярослава Порва. — Чоловік переконує, що під час уроку нагадував дітям про правила безпеки, але Ярослав не послухався і поліз на металеві футбольні ворота.

Незакріплена конструкція металевих воріт впала на дитину. Шкільна медсестра повідомила батька і той сам повіз його у Холминську лікарську амбулаторію


Оскільки лікарів в амбулаторії не було, дитину оглянула фельдшерка Холминського пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Хлопчик мав хитку ходу, скаржився на біль у лівому вусі та погіршення слуху, нудоту, блювання. При огляді медичкою розповів, що самостійно поліз на ворота. Коли ті почали стрімко хилитися, не встиг відбігти. Удар прийшовся йому на голову.

З попереднім діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій волосистої частини голови «швидка» з Холмів доставила постраждалого учня з батьками у Корюківську райлікарню. Дорогою у дитини кровоточило з лівого вуха.

У Корюківці хлопчика оглянув невропатолог і дав направлення у Чернігів. Подальше лікування він отримує в обласній дитячій лікарні.

— Дитині діагностували ще й перелом скроневої кістки черепа, — каже батько. — Поки не чує на ліве вухо. Сподіваємося, що слух відновиться. В цілому почувається нормально, лікується. Допомогти у лікуванні обіцяв і його вчитель фізкультури.

Десятирічний Ярослав — один з семи дітей у сім’ї. 31-річний батько працює водієм Холминської місцевої пожежної охорони. Матері — 35 років, вона безробітна


Ярослава Порва розповіла, що повідомлення про травмування дитини до відділення поліції надійшло з Корюківської райлікарні.

За фактом травмування неповнолітньої дитини відкрито кримінальне провадження за ст. 137 ч. 2 «Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей».

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: селище Холми, фізкультура, школяр, травма