GOROD.cn.ua

У Корюківці у вересні на території четвертої школи збудують новий стадіон

До Дня міста Корюківки, що відзначатиметься у суботу 25 липня, міська влада планує провести ряд цікавих заходів. Хоча масових людних зібрань у зв’язку з карантином не буде. Сусіди.City поцікавились, а які відбудуться зміни у впорядкуванні вулиць та інших об’єктів у населених пунктах об’єднаної територіальної громади.Замінюють тротуарну плитку

У самому центрі Корюківки зараз замінюють на нову пошкоджену тротуарну плитку, біля пам’ятника жертвам нацистських загарбників. Замінять її й на пішохідній доріжці, що веде до центральної площі Героїв України. Роботу цю виконують працівники місцевого підприємства «Будмайстер».


Замінюють плитку в центрі міста, пофарбували огорожі мостів

Також найближчим часом будуть огороджені цвинтарі у мікрорайоні Милейки, у селі Савинки та інших населених пунктах Корюківської об’єднаної територіальної громади — розповів міський голова Ратан Ахмедов. Пофарбували огорожі мостів біля центральної районної лікарні та фабрики «Слов’янські шпалери-КФТП”.

На початку року намічалися ремонти проїжджих частин вулиць, зокрема, Шевченка та Вокзальної. На такий розвиток інфраструктури виділялася субвенція, але у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції ці кошти забрали на протидію захворюванням

Є домовленість з районом електричних мереж про прибирання аварійних дерев у населених пунктах ОТГ. Уже третій рік, як міськрада уклала договір з підрядником з Мени (котрий має відповідні дозволи і кваліфікацію) на виконання таких робіт. У місті теж старі липи, каштани, що всихають і заважають електролініям, будуть прибиратися. Натомість садитимуть низькорослі дерева.


Алея декоративних акацій біля центральної площі

Будують новий стадіон

До 30 вересня біля корюківської четвертої школи планують збудувати новий стадіон. Зараз роботи виконує підрядна організація ТОВ «Північ Енерго».


Завозять будівельні матеріали

Вантажні автомобілі-самоскиди перевозять сюди 10 тисяч тонн будівельних матеріалів. Одного щебеню має бути 40 залізничних вагонів.Коли важка техніка виконає підвіз будівельних матеріалів — дорожники полагодять автошляхи, котрими їздили ці машини

Такий благоустрій виконується у центрі району та ОТГ не тільки до Дня міста Корюківки. Роботи по поліпшенню інфраструктури ведуться постійно.

Олександр Гончар, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стадіон, будівництво, Корюківка, школа №4, Ратан Ахмедов