GOROD.cn.ua

У Корюківці виявили коронавірус у двох чоловіків. Серед них працівник «Слов’янських шпалер»

Двоє молодих мешканців Корюківки, у яких не було ніяких симптомів, виявилися хворими на коронавірусну інфекцію. Обидва почуваються добре і перебувають вдома на самоізоляції.Головний лікар Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко повідомила, що в п’ятницю, 24 липня, у 37-річного працівника корюківської фабрики шпалер підтвердився коронавірус.

Він один із тих, хто контактував з 57-річним містянином, теж працівником цього підприємства, у котрого виявили небезпечну інфекцію 18 липня і який лікується в інфекційному відділенні Корюківської ЦРЛ.

Молодий чоловік з 20 липня перебував на самоізоляції, ніяких симптомів захворювання не відчував. А коли на 14-й день йому зробили ПЛР-тестування, надійшов позитивний результат. Поки мають шість осіб, які могли від нього заразитися, серед них і дружина інфікованого.

Контактних осіб у інфікованого 18-річного корюківчанина може бути багато. Станом на 24 липня знають про 20 людей

Ще в одного 18-річного хлопця коронавірусну інфекцію виявили після обов’язкового тестування як призовника. Корюківчанин збирався йти служити в армію. У нього теж не було й немає ніяких симптомів.

У Корюківському районі COVID-19 виявили в одинадцяти людей. Мають третій випадок захворювання в АТ «Слов’янські шпалери -КФТП».

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, фабрика шпалер, коронавірус, «Слов’янські шпалери»