GOROD.cn.ua

Міжрайонна екстрена допомога в Корюківці розбудовується. Що вже встигли зробити

Починаючи з жовтня минулого року, в Корюківці запрацювала міжрайонна станція екстреної допомоги. Спочатку шукали для неї нове приміщення, потім вирішили не переїжджати. Зрештою, отримали кошти, щоб розпочати будівництво. Сусіди.City побували і подивилися, що там змінилося.Ще весною, коли тривав карантин, біля будівель міжрайонної екстреної допомоги в Корюківці, що поруч зі входом на щоденний ринок, почали ремонтувати під’їзну дорогу.

Пізніше стало відомо, що Корюківська міськрада виділила півтора мільйона гривень для початку будівельних робіт.

Міжрайонний статус вимагає кращого облаштування. Потрібні кілька нових боксів для медичного транспорту, хороша ремонтна база, склади тощо.

На сьогодні триває будівництво гаражів і кабінету тренінгів. Зроблено оглядову яму для ремонту автомобілів, зростають стіни боксів, розповів завідувач станції Михайло Стецко.Тривають будівельні роботи

А поки ремонтують свої машини у старих гаражах. Тренінговий кабінет згодиться для навчання методам і навичкам надання першої медичної допомоги не тільки самих медиків. А й школам, поліції, представникам різних рятувальних та інших служб.

Міжрайонна установа об’єднала відповідні служби у Менському, Сновському, Сосницькому, Коропському, Новгород-Сіверському та Семенівському районах. Тепер у Корюківку приїжджають звідти фахівці зі звітами, по медикаменти, з інших питань.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, міжрайонна станція екстренної допомоги, Михайло Стецко