GOROD.cn.ua

Скільки доведеться платити українцям за розподіл газу при нульовому споживанні

Ми захищаємо інтереси людей, знаходимо рішення як знизити навантаження платіжок на сімейні бюджети українців.


Фото: платежка за газ (Виталий Носач, РБК-Украина)

11 лютого на засіданні НКРЕКП схвалено проект рішення, який удосконалює механізм визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

Так, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

Політична партія Владислава Атрошенко

· 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

· 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

· 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

Прийняття зазначеного проекту рішення НКРЕКП планується в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на нових побутових споживачів та побутових споживачів, які не здійснювали споживання природного газу в минулому газовому році.

Gorod.cn.ua за матеріалами Урядового порталу

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розподіл газу, нульове споживання, НКРЕКП