GOROD.cn.ua

Білоруси везли наркотики на Казантип

09.08.2009 року в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення „Сеньківка” близько 14.00 на в'їзд в Україну прибув автомобіль марки «СУБАРУ», під керуванням громадянина Республіки Білорусь Юрія Л. 1981 року народження.

     Після того як автомобіль в’їхав до зони прикордонного  контролю, в ході проведення опитування пасажирів про мету прибуття в  Україну було встановлено, що вони особи  прямують на фестиваль електронної  музики "Казантип - 2009". Після цього було прийнято рішення про поглиблений догляд автомобіля.

     Автомобіль  було виведено з «зеленого» коридору в «червоний» та запропоновано чотирьом пасажирам заповнити митні декларації. Після заповнення декларацій автомобіль був підданий поглибленому догляду.

     Поглиблений догляд проводила спеціальна спільна оглядова група до кладу якої входили прикордонники та співробітники митниці. Під час огляду на одну із валіз спрацювала службова собака "НІКА". У валізі, серед особистих речей, було виявлено пакетик зроблений з газети в якому знаходилась зелена речовина рослинного походження. Валіза належала одному з пасажирів громадянину Республіки Білорусь Миколі К. 1984 року народження. За попереднім експрес аналізом дана речовина виявилась марихуаною. Загальна вага наркотичної речовини склала 2,86 грама.

Начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону підполковник Олександр Дудко
 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: наркотики, Казантип