GOROD.cn.ua

Приколи нашого району. У п’яного, що спав під магазином на Корюківщині, украли тисячу доларів?

Початок травня для корюківських правоохорнців був неспокійним. Шукали грабіжників, охороняли снаряд.«У мого чоловіка викрали тисячу доларів, дві тисячі гривень і мобільний»

З такою заявою 1 травня до корюківських поліцейських звернулася жінка з села Хотіївки на Корюківщині.

Правоохоронці одразу виїхали і місце і з’ясували, що заявниця і її співмешканець — немісцеві, проживають у селі тимчасово. Вона зі Сновщини, чоловік взагалі з іншого регіону.

Сільські мешканці розповіли поліції, що 30 квітня той таки перебував у Хотіївці — люди бачили його під магазином, де він спав, перебуваючи у нетверезому стані. Недалеко від магазину сільчани знайшли і мобільний телефон, який згодом занесли до крамниці.

Складчина
А ось, чи були при собі гроші у сумі тисяча доларів і дві тисячі гривень, правоохоронці ще з’ясовують.

Корюківчанин шукав металобрухт, а знайшов — артилерійський снаряд

Другого травня на Корюківщині знешкодили ще одну вибухонебезпечну знахідку часів Другої світової війни. З початку року це вже шостий випадок.

У поліції розповіли, що останню знахідку під Високим виявив 40-річний корюківчанин. Металошукачем він шукав металобрухт. Та виявлена знахідка його аж ніяк не порадувала.

На ґрунтовій лісовій дорозі, на глибині близько 30 сантиметрів, чоловік побачив предмет, схожий на артилерійський снаряд. Наступного дня корюківчанин звернувся із заявою у поліцію.

Правоохоронці охороняли небезпечну знахідку до прибуття вибухотехніків з Чернігова. Другого травня фахівці підірвали її у безпечному місці.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: правоохоронці, Корюківка