GOROD.cn.ua

Поліції повідомляють про підкуп виборців у сільському клубі, де тиждень не було людей (відео)

У поліції області стурбовані кількістю повідомлень, котрі надходять на лінію «102» про підкуп виборців. Йшлося на брифінгу очільника обласного ГУНП.

Так, до прикладу, 6 лютого протягом кількох годин мало не кожні 10 хвилин надходили такі повідомлення.Едуард Альохін, начальник ГУНП в Чернігівській області: «Надійшло біля 10 повідомлень про підкуп виборців на території Чернігівської області. Відповідно до наших нормативних документів, відповідно до закону, до інших нормативних актів, поліція зреагувала на кожен з цих викликів, під’їжджала, фіксувала і реагувала відповідним чином. Частину повідомлень внесено до єдиного реєстру, по іншій частині було проведено перевірку за короткі терміни і була закінчена».

Лише по двом епізодам відкриті кримінальні провадження і тривають перевірки. Поліцейські кажуть, більшість повідомлень зроблені дуже схожим голосом.

Більшість повідомлень були зроблені через інтернет мережу. В таких випадках знайти винних і притягнути до відповідальності важко. Хоча за завідомо неправдиве повідомлення про злочин є кримінальна відповідальність, як і про підкуп виборців.

У повідомленнях згадувалися офіси різних політичних партій, будинки культури, заклади харчування, тощо.

Чи справді це підкуп виборців, чи намагання таким чином перевірити поліцію, аби заблокувати роботу опонентів, має з’ясувати слідство. У ГУНП кажуть, що перевіряють кожне повідомлення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підкуп виборців, Едуард Альохін, поліція, «Дитинець»