GOROD.cn.ua

Урочистий випуск магістрів Академії ДПтС (відео)

Вранці 8 лютого у Чернігівському Апеляційному суді свято. Саме тут відбувся випуск магістрів Академії державної пенітенціарної служби. Дипломи державного зразка отримали 35 випускників-магістрів. Вчилися вони на денній та заочній формі за спеціальністю право.Мотиви вибору навчального закладу були у кожного свої.

Владислав, випускник Академії ДПтС, магістр: «Я завжди хотів допомагати людям. А так, як у нас у суспільстві є деякі люди, котрі стають на хибний шлях, тому хотілось би бути завжди в нагоді суспільству та допомогти їм знову стати на правильний шлях».

Анастасія, випускниця Академії ДПтС, магістр: «Я дуже рада, що вибрала саме даний вищий навчальний заклад, оскільки тут багата наукова та практична база, і викладачі дуже доступно все розповідають та розказують для подальшої нашої роботи».

Частина магістрів вже працює у судах, прокуратурі, адвокатських конторах, пенітенціарній службі. Практично всі випускники, за словами керівника Академії Олексія Тогочинського, продовжують службу за здобутим дипломом.

Це вже другий випуск магістрів Академії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Академія ДПтС, магістри, випускники, «Новий Чернігів»