GOROD.cn.ua

Співробітники СБУ викрили інтернет-агітатора (відео)

Співробітники Служби безпеки України викрили чернігівця, який проводив антиукраїнську агітацію у соціальних мережах за завданням спецслужб Росії.Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри у скоєнні злочину. Про це 7 лютого повідомив речник Служби безпеки України в Чернігівській області Ярослав Молочко.

Ярослав Молочко, речник управління служби безпеки України у Чернігівській області: «Співробітники Служби безпеки України також задокументували, що від посередників підконтрольних російським спецслужбам агітатори отримували завдання поширювати фейкову інформацію для маніпулювання громадською думкою задля впливу на електротальні настрої під час проведення виборів Президента України. Антиукраїнські матеріали агітатори систематично розміщували у соціальних мережах та на персональних інтернет сторінках. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання організатора, правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, яке використовувалося для розповсюдження антиукраїнських матеріалів».

Управління СБУ в Чернігівській області закликає мешканців бути обачними в інтернеті. А в разі чого, телефонувати на гарячу лінію.

Нагадаємо, що протягом минулого року фахівці кібербезпеки СБУ в Чернігівській області заблокували роботу понад 50 фейкових акаунтів у соціальних мережах та викрили 5 антиукраїнських інтернет агітаторів, одного засудили.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: СБУ, соцмережі, агітація, «Новий Чернігів»