GOROD.cn.ua

Як виглядає щоденник ліцеїста (відео)

Державна символіка, єдині вимоги до учнів, конвенція ООН про права дитини, а далі правила надання першої допомоги, як безпечно дійти до навчального закладу та інформація для батьків. Так виглядає щоденник ліцеїста, створений за ініціативи педагогічно колективу учнівського парламенту і підтримки батьківського комітету Чернігівського ліцею №15.Директор Олена Жовтопляс з неприхованою радістю знайомить із творінням школи, де все продумано до кожної деталі.

5 років тому в ліцеї запровадили щоденники власного виробництва. Учні настільки були в захваті від ідеї, що довелося виготовляти їх для всіх. Нині це тисяча примірників. Не розповсюджують лише для першокласників, бо за правилами нової української школи вони не потрібні.

Олена Іванівна показує світлини, якими наповнені деякі сторінки. Тут особлива інформація і про життя Чернігова.

Втім, не лише щоденник, а й свій прапор та гімн має Чернігівський ліцей №15. Ровесник незалежної України заклад пройшов шлях від 8-річної школи до одного з кращих навчальних закладів міста з потужною матеріально-технічною базою. Мультимедійні дошки, комп’ютери, медіа-центр – все це додає позитивного імпульсу в навчанні. Тут багато гуртків та змагань патріотичного спрямування, розповідає Олена Жовтопляс.

Нині очікують і делегації від усіх областей, які будуть брати участь у всеукраїнській олімпіаді з англійської та іспанської мов.

Наразі багато напрацювань, ідей та планів. Тож на досягнутому зупинятися не збираються, додає директор.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: щоденник, ліцей №15, Олена Жовтопляс, «Новий Чернігів»