GOROD.cn.ua

Міжнародний день бармена має релігійне коріння (відео)

Щорічно 6 лютого відзначають своє професійне свято бармени. Міжнародний день бармена, як не дивно, має релігійне коріння. 6 лютого в католицькому календарі – це День Святого Аманда. Саме він вважається небесним покровителем всіх, хто має відношення до спиртних напоїв, – барменів, виноробів, пивоварів, рестораторів.
Протягом останніх десятиліть значення і суть роботи бармена значно змінювалась.Влад працює барменом не так давно, але його коктейлі до вподоби клієнтам закладу. Як він їх називає по домашньому, наші гості. І відчуває особливу відповідальність професії бармена.

Професія бармена об’єднує людей різного віку, статі і життєвих позицій. Вона досить складна і має свою специфіку. Інколи бармени можуть проводити на ногах більше доби. Крім того, вони чудові психологи і нерідко вгадують улюблений напій клієнтів з першого погляду, як стверджують уже досвідчені фахівці.

Всім тонкощам цієї професії навчають у відповідних закладах. Але справжня майстерність цієї без перебільшення творчої професії, приходить з досвідом і розкривається у талановитих руках.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День бармена, професійне свято, «Новий Чернігів»