GOROD.cn.ua

Заступник голови Чернігівської облради пояснив чому його автівки немає в декларації (відео)

Адмінпротокол за те, що не вніс вчасно в електронну декларацію автівку вартістю півтора мільйони гривень, склали на заступника голови облради Арсена Дідура. Інформацію UA:Чернігів підтвердила речниця нацполіції в області Юлія Ковтун. Мова йде про автомобіль Ауді Q7 2016 року випуску, придбаний Арсеном Дідуром у вересні 2018. Цей факт розслідує управління захисту економіки нацполіції в області. Посадовець підтвердив нам, що сьогодні під час прийому громадян до нього приходили правоохоронці. Прокоментувати ситуацію нам зміг телефоном, оскільки поїхав у відрядження.«Як такий протокол не вручали, я нічого не приймав. Я сказав – якщо ви хочете мене бачити, то викликайте мене за повісткою, я готовий прийти і дати пояснення. Автомобіль значився за підприємством, в якому я являють акціонером – «Куликівське молоко». З приходом на посаду заступника я передав в управління свої корпоративні права і не займаюсь зараз цим підприємством. Фактично, автомобіль, яким я володів, був просто переоформлений на мене. Службовий транспорт в облраді досить старий, і мені однаково доводилось використовувати свій особистий для виконання службових обов’язків. Щоб до мене не виникало ніяких питань, чому я використовую цей автомобіль, я вирішив оформити його на себе. Коли я його переоформив, я вносив зміни до декларації. Але у зв’язку з тим, що або я зробив якусь помилку – там мінялись ключі, паролі на сайті НАЗК, то у мене це залишилось у чернетці, але не потрапило на офіційний сайт. А я припустився помилки, не зайшов зі сторони і не перевірив, що воно розмістилось. У мене не було ніякого умислу – можна зробити запити на сайт НАЗК, там були чернетки».

Відповідальність за статтею адміністративного кодексу, за якою склали протокол, а це - «Порушення вимог фінансового контролю», передбачає штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів. Це від 1700 до 3400 гривень.

Відповідно до електронної декларації, Арсен Дідур володіє трьома квартирами у Мелітополі Запорізької області, Києві та Чернігові. Також разом з дружиною Наталією є власником земельних ділянок у Київській, Чернігівській та Запорізькій областях.


Арсен Дідур задекларував годинник вартістю 100 тисяч гривень.

Його дружина має автівку Porshe Cayenne 2009 року випуску.

Працюючи заступником голови облради, за 2017 рік Арсен Дідур заробив 283 тисячі гривень. Готівкою тримає 75 тисяч доларів. Ще 110 тисяч доларів, як вказано в декларації, позичив. Його дружина тримає на банківських рахунках 25 тисяч доларів.

Він та дружина у 2017 році отримали близько 220 тисяч гривень дивідендів від підприємства «Куликівське молоко», де він є акціонером.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Арсен Дідур, декларація, Ауді Q7, автомобіль, заступник голови ОДА, UA: Чернігів