GOROD.cn.ua

У Чернігові перевірять всі МАФи (відео)

Майже 600 повідомлень від чернігівців про порушення правил благоустрою надійшло торік до міського колл-центру. Про це під час розширеної наради в мерії повідомила керівник Оксана Дубровна. Усі скарги направляються для виконання «Муніципальній варті».Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»:
«Всього за 2018 рік інспекторами-ревізорами складено 1755 приписів за порушення правил благоустрою міста».

1104 приписи винесли ЖЕКам, ОСББ, ОЖБК, каже Віталій Хрустицький, за не збиті бурульки, сміття, зламані лавочки чи паркани, нескошену траву. В понеділок проводять фотосесію, у вівторок вранці демонструють результат у міській раді. Фіксують і виконану роботу.

Владислав Атрошенко назвав 5 локацій, по яких цього року запланований ремонт. Це ділянки на вулицях Рокоссовського, Доценка, Бєлова, Льотній і біля Градицького. Думають, як розподілити ті кошти, що є, і де взяти додаткові.

В місті демонтовано 385 металевих гаражів, каже Віталій Хрустицький. Цього року планують знести ще 200. Міський голова публічно звертається до чернігівців, у тому числі до посадовців, виключень ні для кого робити не будуть.


Владислав Атрошенко дав доручення перевірити дозвільну документацію і в чернігівських МАФах. Разом з контролюючими органами попросив особливо звернути увагу на ті, де торгують продуктами.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Як-то кажуть, терзают смутные сомнения, стосовно документів на всі МАФи, які у нас є на сьогодні в Чернігові. Сформувати базу даних, з якою ми будемо працювати, щоб навести порядок в цьому напрямку в місті Чернігові, але не нашкодивши бізнесу».

Аби в місті прибирали краще, необхідно посилювати ЖЕКи невеликою технікою, каже мер.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Повинні бути ідеально прибрані – вихід з під’їзду, тротуар, усі тротуари і напрямки до дитячих садочків, шкіл, поліклінік, магазинів. Тобто всі ці доріжки повинні бути ідеальні за будь-якої погоди».

За прогнозами синоптиків у Чернігові найближчим часом сніжитиме. Владислав Атрошенко нагадав комунальникам, що до 8 години ранку сніг має бути прибраний.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, «Новий Чернігів»