GOROD.cn.ua

Гарантовані робочі місця та стипендія. У Чернігові вперше розпочинають навчання учнів ПТУ за дуальною системою (відео)

Гарантовані робочі місця та стипендію у розмірі 1000 гривень отримають 30 учнів Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування.5 лютого підприємство «Сівертекс» у співпраці з училищем відкрило навчально-виробничу дільницю, де учні проходитимуть практичне навчання.

Символічну стрічку на відкритті перерізав міський голова Владислав Атрошенко. На його думку, така дільниця заохотить молодь для здобуття професійної освіти та роботи на підприємстві, а це зараз саме на часі.


Підготовка робочих кадрів відбуватиметься за дуальною системою. Її суть полягає в тому, що учень проходить практику на певному підприємстві, отримує від нього стипендію і точно знає, що після закінчення освіти він буде працевлаштований саме на це підприємство. У такій кооперації з виробництвами і працюють професійні училища, наприклад, у Німеччині. За цією системою значно збільшується час практичних занять для учнів.

Обладнання на навчально-виробничій дільниці нове. Керівники училища «Сівертексу» стверджують, це дозволить поступово перейти на європейські стандарти якості та навчити учнів працювати згідно з сучасними вимогами ринку. Самі учні від обладнання у захваті.

Керівництво «Сівертексу» очікує, що після закінчення навчання до них прийдуть працювати близько 95% учнів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємство «Сівертекс», ПТУ, навчання, працевлаштування, «Новий Чернігів»