GOROD.cn.ua

На Чернігівщині до будинку АТОшника увірвалися невідомі в поліцейській формі (відео)

Чи-то ряджені, чи-то поліцейські.

У прилуцького АТОшника невідомі, які представилися представниками поліції, перевернули все до гори дригом. А після їхнього візиту господар знайшов у будинку запал від гранати. Боєприпас віддав на експертизу. Тепер правоохоронці намагаються з’ясувати, хто побував з обшуком у будинку АТОшника і навіщо. Працівники місцевого райвідділку запевняють, це не вони, ніяких слідчих дій не проводили і не планували. Детальніше дивіться у сюжеті.Юрій Таранов показує місце, де знайшов запал від гранати. Упевнений, це залишили непрохані гості. Їх було троє, розповідає дружина АТОшника Світлана. Удома була лише вона та її хворий 4-річний онук.

«Вони представились представниками поліції. Сказали, що розшукують якогось Артура і проводять оперативні дії. Один з працівників мене відштовхнув, зайшов і почав дивитися в будинку», – розповідає дружина військовослужбовця Світалана Івахненко.

Найважче обшук переніс онук Михась. Його візитери підняли з ліжка і влаштували допит.

«4 місяці назад дитина перенесла шок після опіку. Лежав 3 місяці в лікарні. Після цього йому потрібна реабілітація. А тут виходить, що дитині нанесли другий шок», - каже Світлана.

Юрій повернувся вже після того, як візитери пішли. Із хати нічого не зникло. Хто це був і навіщо, намагався з’ясувати в місцевих правоохоронців.

Руслан Крахмілець, керівник прилуцького відділу поліції: «Я можу підтвердити те, що працівники прилуцького відділу поліції будь-яких заходів, в тому числі процесуальних, не робили».

Поки Юрій служив, у його та сусідській хаті, де також мешкає родина АТОшника, 6 разів розбивали шибки та писали образливі слова на паркані. Заява досі без розгляду. Побратими Юрія припускають, що обшуки в будинку АТОшника пов’язані з тим, що він публічно критикує керівництво поліції за бездіяльність.

Валерій Сич, керівник штабу Прилуцької Самооборони: «Він відкрито виступає проти нашого керівника поліції. Зараз можуть ці ряжені, що приходили до тебе, підкинути тобі наркотики, гранати, патрони. І через пару тройку днів прийдуть з обшуком, таким образом заткнути тобі рота».

Про знайдений запал від гранати, Юрій одразу повідомив у поліцію. Там обіцяли дати цьому раду. Є в правоохоронців і версія стосовно непроханих гостей. Підозрюють, що в домі АТОшника побували їхні колеги з іншого регіону. Хто саме, чи законними були їхні методи встановить слідство.

Сюжет телеканалу «2+2», «СПЕЦКОР»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Таранов, Прилуки, граната, Руслан Крахмілець, військовий, «2+2», «СПЕЦКОР»