GOROD.cn.ua

Яким має стати туризм у Чернігові? (відео)

Запорука успішного розвитку туризму – тісна співпраця місцевої влади, громадськості й бізнесу. Представники усіх трьох сторін зібралися сьогодні за круглим столом, аби обговорити стратегію розвитку туристичної галузі Чернігівщини. Результатом зборів стало подання конкретних пропозицій та завдань від громадських діячів та волонтерів представникам міської влади. Яких саме – дивіться в сюжеті.Що конкретно потрібно зробити для збільшення туристичного потоку на Чернігівщині? Свої пропозиції активісти презентували представникам Чернігівської міської ради під час круглого столу. Мова пішла про створення туристично-інформаційного центру, який би працював над стратегією розвитку туризму в області. Максим Цирулін, керівник ГО «Лайба»: «Є конкретний приклад – Львів, де створено такий центр. Він займається промоцією міста й розвитком туризму».

Щось подібне активісти пропонують створити і у нас, але у вигляді неприбуткового комунального підприємства.

Робота активістів з «Туристичного центру» полягатиме у розробці стратегії. Сама стратегія буде розрахована не більше ніж на чотири роки, адже нормативна база може змінюватись. Тут виникла суперечка.


Наступна пропозиція – створення єдиного туристичного веб-порталу Чернігівщини та інтерактивної карти міста. Адже що може бути більш зручним для власників сучасних гаджетів? Ними володіють більшість людей, що подорожують. Цю пропозицію міське управління культури підтримало, більш того, над цим проектом уже працюють як над приоритетним.

Наступне питання – реклама. Представники громадських організацій пропонували рекламу в інших містах на білбордах та сіті-лайтах за доступнішою ціною, ніж звичайна ринкова. Представники міської влади запевняють, це не рентабельно.

А от деякі представники туристичного бізнесу не вважають за потрібне рекламувати свої послуги. Кажуть, зарано.

Згадували під час круглого столу і про велодоріжки, і про місця для паркування… Розроблені пропозиції будуть подані на розгляд органів місцевого самоврядування.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туризм, розвиток туризму, туристичний Чернігів