GOROD.cn.ua

Міський голова зустрівся з обдарованими дітьми Чернігова. 8 кращих отримуватимуть стипендії

 

У цій залі муніципалітету кращі з кращих, гордість міста, цьогорічні переможці та переможниці захисту робіт МАН, олімпіад та інших конкурсів, а також відмінники і відмінниці навчання. З 1782 тих, хто закінчив 11-ті класи в Чернігові, в 2021 році 123 претенденти та претендентки на золоті та срібні медалі. Всі вони прийшли на традиційну зустріч з міським головою.Попри складні останні півтора роки навчання, світову пандемію, Cоvid-19, карантинні обмеження і дистанційне навчання, місту є чим пишатися. Маємо перемоги у захисті робіт Малої академії наук на всеукраїнському рівні з різних предметів, національного проєкту «Молодь дебатує», олімпіади з інформаційних технологій і навіть юну чемпіонку України з шахів – Аліну Донець.

Міський голова у промові наголосив, що пандемія «ковіду» вдарила по всім сферам життя і освітня не виключення. Заради стримання розповсюдження інфекції кілька разів вдавалися до дистанційного навчання. І це ще не фінал випробувань, адже на осінь очікується чергова хвиля, і дати гарантію, що очне навчання в умовах суворого карантину збережуть, не може ніхто. Тож він дав доручення, якісніше підготуватися навчальним закладам, педагогам і педагогиням, та подякував за прожитий навчальний рік.

На цій зустрічі 123 відмінники та відмінниці навчання отримали пам’ятні відзнаки від міського голови. Привітали також очільників і очільниць їхніх закладів. А от 8 дітей отримуватимуть муніципальні стипендії з травня по грудень цього року. Це ті, хто отримали перемоги в захисті робіт МАН, олімпіадах та чемпіонатах.

Наукові керівники та керівниці стипендіатів та стипендіаток отримають надбавку до зарплати 10 або 30%, в залежності від конкурсу і рівня нагород.

Таку систему заохочення для тих, хто навчається запровадили в рамках міської цільової програми «Освіта в житті нашого міста» у 2017 році. Відтоді урочисто вручають їх щороку.

Міський голова під час зустрічі також закликав пам’ятати всіх про рідне місто і працювати на його благо та всієї держави.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обдарована молодь, Владислав Атрошенко, «Дитинець»