GOROD.cn.ua

Навчання резервістів: де розміщатимуть блокпости?

Навчання резервістів у Чернігівській області тривають. 22 травня їхні учасники почнуть виконувати завдання у складі стрілецьких рот, тобто працюватимуть цілими підрозділами. Передусім, вони охоронятимуть кордон області та ключові державні об'єкти.


Олег Гончарук, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського ТЦК та СП: «Насамперед це буде шляхом виставлення блокпостів спільно з патрульною поліцією, спільно з представниками Національної гвардії та наші військовослужбовці, які пройшли навчання, і тепер будуть виконувати ці завдання, які будуть поставлені старшим керівництвом. Виставленн блокпостів у нас планується на шляху Київ-Чернігів, Чернігів-Ріпки та Чернігів-Мена. Додатково будуть зроблені піші патрулі, які будуть здійснювати охорону і громадського порядку, а також виконувати певні задачі, які будуть за задумом навчань видаватися їм. Це в районі нашого залізничного вокзалу, в районі нашої Красної площі, в районі обласної державної адміністрації, в районі міської ради».

Олег Гончарук закликав чернігівців не нервувати з приводу збільшеної кількості піших патрулів у місті, а водіям порадив особливо ретельно дотримуватися правил дорожнього руху. Навчання резервістів завершаться 26 травня. Після чого військові оцінять їхню успішність.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: блокпост, тероборона, навчання, резервісти, «Новий Чернігів»