GOROD.cn.ua

Електронне табло з інформацією про Другу світову війну – на Болдиній горі встановили такий пристрій

 

Електронне інформаційне табло на Болдиній горі.

Старт його роботі дали відразу після урочистостей з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Інструктаж, як їм користуватися, для присутніх провів начальник Управління культури міста, яке власне і займалося наповненням цього стенду.Скориставшись електронним табло, ви можете знайти імена чернігівців, які загинули під час Другої світової, подивитися світлини, як виглядало наше місто після бомбардування німцями у 41-му, або, наприклад, переглянути кінохроніку.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми зробили максимально просто і доступно, таким чином, щоб і молоді люди, і люди поважного віку змогли користуватись, і змогли шукати своїх дідів, батьків, які пішли з військкомату міста Чернігова і загинули. Там абсолютно все, що ми змогли, помістили в цей бокс».

Пристрій сенсорний, захищений антивандальним склом, а також камерою, яка фіксуватиме процес користуванням стендом. Технічні особливості дозволяють йому працювати у будь-яку пору року.

Вартість, згідно тендерної документації, 388 тисяч гривень.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Це тільки початок. Ми будемо дослухатися до побажань, і звичайно, будемо його розвивати, наповнювати. Цей інфобокс має великий потенціал, з точки зору технічних можливостей, тому попереду у нас кропітка і велика робота».

Через цей електронний стенд також можна перейти і на міський туристичний портал і дізнатися, чим живе місто сьогодні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електронне табло, інфобокс, Болдині гори, Олександр Шевчук, «Дитинець»