GOROD.cn.ua

Робота міського транспорту під час поминальних днів. І як потрапити на кладовище власникам авто?

 

Поминальні дні у Чернігові з 9 по 11 травня. Саме у цей проміжок часу збільшиться інтенсивність руху громадського та приватного транспорту у напрямку міського кладовища «Яцево». Аби уникнути заторів та мінімізувати незручності для всіх категорій населення, Управління транспорту просить дотримуватися всіх схем руху, які вони розробили.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту: «Хочу сказати, що в зв’язку з тим, що місто знаходиться в карантинній зоні, тому продовжено термін поминальних днів на 3 днів, щоб розвести людей, щоб не всі їхали в неділю. Також буде можливість доїхати і в понеділок і у вівторок, і краще спланувати свій час».

Так, для зручності пасажирів громадського транспорту, його кількість підсилена додатковими десятьма маршрутами.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту: «Це близько більше 100 одиниць рухомого складу буде рухатися до кладовища «Яцево». А саме, 9, 10 та 11 травня».

Мова про такі маршрути як 1, 8, 12, 17, 21, 25, 26, 30, 42, 44. Їх схеми руху доступні за посиланням.


Всі автобуси доїжджатимуть тільки до вхідних воріт «Яцева». Для пішоходів забезпечить додатковий прохід.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту: «Нагадую містянам, що перевезення пасажирів відбувається відповідно до чинних карантинних норм. А саме, по кількості сидячих місць та в засобах захисту».

А от власникам авто потрібно звернути увагу на те, що в’їзд та виїзд до кладовища з вулиці Кленової у поминальні дні заборонений, і дозволений тільки громадському транспорту. Для легкових машин організовано в’їзд з північно-західного напрямку по автодорозі Чернігів-Товстоліс-Петрушин.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту: «Хочу нагадати, що вулиця Малиновського також перекрита, там проводяться ремонтні роботи. І по вулиці 1 Травня від перехрестя Кільцевої до вулиці Олександрівської теж закрито, там проводиться ремонт дороги. Тобто містянам, хто буде їхати власним автомобілем, потрібно їхати через мікрорайон Півці. Або є польова дорога через Єпіцентр».

Крім того, 9 та 10 травня з 8 до 16 години буде обмежений рух вантажного автотранспорту, що здійснює транзитні перевезення у напрямку пунктів пропуску Сеньківка-Грем’яч, також у напрямку від села Новоселівка до вулиці Кільцевої, та на ділянці вулиці Шевченка від вулиці Кленової до вулиці Малиновського.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поминальні дні, кладовище Яцево, транспорт, Олександр Рижий, «Дитинець»