GOROD.cn.ua

Зустрічати молодші класи на навчання у 3 школі планують виставкою картин і живою музикою

 

Дистанційне навчання, життя в онлайн і сум за живим спілкуванням не привід забувати про таланти, котрі ми маємо. З такою думкою у 3-й школі зробили виставку картин авторства учнів та учинень, вчительки і навіть батьків.Олена Яковчук, директорка ЗНЗ №3: «Коли заступник з виховної роботи зайшла до приймальні з роботами одно учня нашої школи – Олексія з 7Б, і сказала, подивіться, яка краса, які роботи передаються на черговий мистецький конкурс. Ви знаєте, подив і захоплення були у всіх. І прийшла ідея все-таки якось презентувати ці роботи, щоб трошки зробити світ чистішим, світлішим. І можливо напередодні таких духовних свят продемонструвати світу, що чим більше мистецтв буде в нашому житті, чим більше ми будемо помічати кращого, тим, можливо, світ буде ставати все-таки досконалішим».

Анна Боднар мріяла аби її роботи представили на виставці саме у стінах рідної школи. Сюди вона подала кілька робіт. Серед них і пленер в сквері імені Богдана Хмельницького.

Анна Бондар, учениця 6Б класу ЗНЗ №3: «Я займаюсь малюванням 5 років в Чернігівській художній школі. Дуже обожнюю малювати. Більш за все я люблю малювати пейзажі».

А от роботи Олексія і надихнули на цю виставку.

Олексій Баришніков, учень 8Б класу ЗНЗ №3: «Очень люблю рисовать. Сюда на выставку я принес картину с сиренью. Люблю рисовать пейзажи, природу. 7 лет учусь в арт-студии».

Перший навчальний рік у 3-й школі працює вчителька англійської мови Анна Миколаївна. Вона презентувала навчальному закладу свою картину. Вона серед інших її робіт представлена на цій виставці.

Анна Сисоєва, вчителька ЗНЗ №3: «Почала малювати з дитинства. Малювала весь час, постійно. Спочатку це були якісь котики, зайчики, потім звичайні шкільні малюнки, але потім це переросло в хобі, яке я не можу залишити. Улюблена тема квіти, голандські натюрморти. Але сьогодні натюрморти не представлені, так як у нас тема «Пасха», тому більш доречні були весняні квіти і щоб це перегукувалося з творчістю дітей. Основна тема у дітей – весна».

Фото цієї виставки виклали на сторінки соцмереж школи, аби всі мали можливість подивитися, адже вхід до навчального закладу для більшості закритий, поки в місті діють жорсткі карантинні обмеження. Але вже після Великодня сподіваються презентувати її офлайн.

Олена Яковчук, директорка ЗНЗ №3: «Хочемо 5 число, коли якраз учні початкових класів наповнять, сподіваємось, коридори школи і прийдуть, організувати урочисте відкриття. У нас якраз в цьому холі є фортепіано. Тобто плануємо під звуки класичної музики, щоб дітки заходили до школи. І дуже сподіваємося, що перші емоції від споглядання на ці картини поєднані з музикою будуть позитивні, що діти з захопленням проведуть цей останній місяць цього 2020-2021 навчального року».

У школі хочуть, щоб такий захід став традиційним. А в перспективі до нього долучилися й інші навчальні заклади міста та області, аби мати можливість споглядати таланти, котрі ми маємо.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №3, виставка картин, Олена Яковчук, «Дитинець»