GOROD.cn.ua

Капітальний ремонт мосту біля Сновська завершать до кінця року. Поки функціонуватиме тимчасовий міст

 

103 мільйони гривень витратять на ремонт аварійного мосту біля Сновська. Нині компанія-підрядник облаштовує тимчасовий міст через Снов. Про це Суспільному розповіла речниця служби автомобільних доріг в області Аліна Левочко.Основний автомобільний міст в аварійному стані та потребує негайного ремонту. Споруді 45 років, її протяжність 270 метрів. Термін експлуатації мосту вичерпався, каже речниця служби автомобільних доріг області Аліна Левочко.

«Після обстеження міст визнаний аварійним. Виявлені тріщини на несучих конструкціях, а також руйнування бетонних поверхонь. Міст закриють для проїзду та повністю демонтують всю конструкцію, обновлять прогонову будову, укріплять опори, міст буде повністю відповідати сучасним нормам безпеки та навантаженнями, і також буде встановлено освітлення», – розповіла Аліна Левочко.

Тендер на роботи виграла українська компанія «Будівельне управління механізації».

«Ми зараз будуємо тимчасовий міст, щоб зробити об’їзну. Щоб машини можна було пустити через тимчасовий міст, і потім ми могли демонтувати цей міст», – розповів монтажник Микола Жученко.

Завершити роботи з облаштування об’їзної дороги підрядник планує до 20 травня. Після цього основний міст закриють для проїзду та почнуть розбирати.

Капітальний ремонт споруди планують завершити до кінця цього року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт мосту, Сновськ, Аліна Левочко, Микола Жученко, UA: Чернігів