GOROD.cn.ua

Рішення про відновлення транспорту у місті відклали до закінчення свят: виходитимуть із епідситуації

 

Після дозволу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відновити роботу громадського транспорту від 5 травня, відповідне рішення про скасування режиму спецперевезень мали розглянути на позачерговому засіданні виконкому. Однак, відклали його до наступного тижня.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Будемо приймати рішення окремо щодо обмежувальних карантинних заходів. Дивлячись на ситуацію як у нас пройдуть свята і яку ми будемо бачити динаміку, які загрози ми будемо бачити».

Також міський голова доручив найближчими днями організувати зустріч із настоятелями храмів та Національною поліцією, аби спільно обговорити організацію літургій та освячень із дотриманням усіх санітарних і карантинних вимог у великодню ніч і напередодні свята. Та зазначив, що для безпеки людей, місто подбає про індивідуальні засоби захисту.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Таке дуже наполегливе і серйозне прохання до всіх священнослужителів, щоб, або богослужіння були на вулиці, або, якщо люди заходять у храм, то все-таки намагатися дотримуватися хоча б не сильних скупчень і щоб люди обов’язково були в масках. Маски ми роздамо».

Що стосується власне порядку денного, то цього дня надали дозвіл КП «Паркування та ринок» укласти договори про пайову участь в утримання об’єктів благоустрою із підприємцями щодо тимчасової пересувної торгівлі вуличною їжею і напоями. Призначили конкурс на визначення кращого інвестора-забудовника для житлового будинку замість існуючого гуртожитку на Попудренка, 16. Та підтримали низку технічних питань.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, транспорт, «Дитинець»