GOROD.cn.ua

Як лікують дітей з COVID?

 

В інфекційному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні залишаються вільними близько 10 ліжок. Госпіталізують тут дітей з Чернігова та області.Андрій Морозов, завідувач інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні: «Є діти грудного віку, є й старші діти – 3-5 років, а також підліткового віку – 13 років».

У першу чергу госпіталізують дітей, які мають певні ускладнення зі здоров’ям та супутні хвороби. За час пандемії усі юні пацієнти з ковідом тут одужали. У відділенні є достатня кількість кисневих концентраторів.

Андрій Морозов, завідувач інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні: «Наше відділення розраховане на 50 ліжкомісць. На сьогоднішній день завантажено відділення десь на 80%. Від коронавірус у нас відведено 8 боксів. Якщо буде така потреба і буде наплив хворих, то тоді буде перекриватися відділення повністю і будуть відводитися місця, скільки їх потрібно».

Крім пацієнтів з ковідом тут лікують і хворих з іншими симптомами.

Андрій Морозов, завідувач інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні: «Ротавірусна інфекція – це відноситься до групи гострих кишкових інфекцій, якою дітки часто хворіють. Зараз характерна сезонність для цього захворювання. Проявляється вона симптомами блювота, інтоксикація, діарея, підвищення температури тіла».

Інфекційне відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні наразі модернізоване, відремонтоване та коксоване. Це дає змогу працювати з пацієнтами, які мають різні інфекційні хвороби, а не тільки ковід.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, обласна дитяча лікарня, коронавірус, госпіталізація, Андрій Морозов, «Новий Чернігів»