GOROD.cn.ua

Вчителька математики 19 школи вийшла до фіналу конкурсу «Вчитель року»

 

Вчителька математики чернігівської школи №19 вийшла до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Каже, подалася сама, вже потім сказала адміністрації. Маючи 8 років досвіду викладання, вирішила спробувати свої сили.Надія Нагорнюк, фіналістка конкурсу «Вчитель року 2021», вчителька математики ЗНЗ №19: «Це складно, це дуже складно. Були моменти, коли я жалкувала, що я на це пішла. І задавала собі питання: «За що?», якщо чесно. Але воно варте того. Проходячи кожен етап, ти учишся, ти учишся дуже багато. Здавалося б, я себе впевнено відчувала, думала, що я багато знаю, багато вмію, особливо в дистанційній роботі. Пройшовши цей конкурс, я зрозуміла, що є куди рости, як рости і з скільки рости».

Через карантин все в конкурсі дистанційно і під пильним прицілом камер. До цього Надія Нагорнюк вже пройшла 2 етапи – міський та обласний. А за результатами першого всеукраїнського відбору стала десятою в рейтингу поруч з досвідченими викладачками.

Надія Нагорнюк, фіналістка конкурсу «Вчитель року 2021», вчителька математики ЗНЗ №19: «На третьому етапі, на Україні вже, є два підетапи, якщо можна так сказати. Спочатку йде відбірковий етап – з 25 учителів з усієї України відбирають 12, які переходять до фінального етапу. На відбірковому етапі було три випробування: урок в асинхронному режимі, другим був майстер-клас, який ми давали для студентів, останній – контрольна робота. Контрольна робота була складна, вона була орієнтована на 50 балів, це половина від 100 балів за цей етап».


Тепер лишається останнє випробування перед тим, коли ми дізнаємося кращих вчителів і вчительок країни з математики цього року. Потрібно провести урок дистанційно перед дітьми з іншого регіону. Тему визначають рандомно під час онлайн жеребкування. Надія Нагорнюк викладатиме перед дітьми з Тернополя. Проте за день до уроку, коли вона дізналася тему, виявився ще й сюрприз.

Надія Нагорнюк, фіналістка конкурсу «Вчитель року 2021», вчителька математики ЗНЗ №19: «Вийшло доволі цікаво, тому що нам було зазначено, що ми викладаємо на профільному рівні. А сьогодні, коли я зв’язалася з вчителем, то він сказав, що це не профільний клас, це звичайний клас, причому профіль у них філологія. Тому це буде дуже цікаво. Я ще обмірковую, як ми будемо виходити із ситуації. Тому що дітки там звісно розумні, але вони не вивчали математику на такому глибокому рівні, щоб уже давати їм систематизацію узагальнення по профілю».

Але в учительстві варто бути готовими до всього, то ж це буде ще один досвід, котрий збагатить, каже Надія Нагорнюк.

Фінал конкурсу в номінації «Математика» триватиме до 9 квітня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Вчитель року 2021», математика, Надія Нагорнюк, школа №19, «Дитинець»