GOROD.cn.ua

«Муніципальна варта» планує купити квадрокоптери

 

Задиміло – дачники і городники взялися за весняне прибирання. Спалюють у багатті гілля, листя і різний непотріб. І навіть не замислюються, що наносять шкоду не лише собі та сусідам, а й навколишньому середовищу. Страждають алергіки і люди, які хворіють на респіраторні захворювання.Як розповів Віталій Хрустицький, керівник «Муніціпальної варти», інспектори підприємства в ці дні проводять рейди у приватному секторі та в садових товариствах. Складають на порушників протоколи, накладають штрафні санкції.

Спалюють суху рослинність як в місті, так і за його межами. Горять гектари сухостою, страждає екосистема, людські помешкання. Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 25 пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем, в тому числі й палінням вогнищ.


Аби позбутися спиляного гілля і рослинного сміття, мешканцям міста не треба їх спалювати, каже Віталій Хрустицький. Є інші методи утилізації. Приміром, компостування органічних відходів. Крім того, зрізане гілля у приватному секторі забирає машина АТП-2528. Дрова і гілля подрібнює також КП «Зеленбуд».

За словами Віталія Хрустицького, останнім часом кількість розпалених багать у місті значно зменшилася. Для більш швидкого реагування на подібні ситуації «Муніципальна варта» планує купити квадрокоптери.

Нагадаємо, штраф за паління сміття складає 360 до 1700 грн.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спалювання сміття, Муніципальна варта, квадрокоптери, «Новий Чернігів»