GOROD.cn.ua

Від фентезі – до духовних книжок: чернігівці згадали улюблені твори свого дитинства

 

У День народження казкаря Ганса Крістіана Андерсена, а саме 2 квітня, весь світ відзначає День дитячої книжки. Його започаткували ще у 1967 році. Свято привертає увагу до ролі такої літератури у вихованні нових поколінь. Чернігівці згадали, які книжки любили читати у дитинстві.«Червона шапочка», «Попелюшка». Більше не згадаю так одразу. Це був світ фантазії дитячої і щось було нове. Просто фантазії дитячі і все».

«Жуль Верн. Фантастику. Єфимова любив колись читати. Брати Стругацькі, «Незнайка на Місяці» колись подарували. Я багато читаю, я дуже люблю читати. Буквально до фентезі, філософську літературу. Цікаво все почитати».

«Мені подобалися казки Пушкіна, тому що були красиві ілюстрації. Була збірка казок Пушкіна».

«Цветик-семицветик». Для мене це тоді була магія якась, що я можу робити. Зірвав листочок і щось задумав».


«Із самого дитинства моя улюблена книжка – духовна».

«Бабі 90 років, хочете, щоб я згадала, що було 80 років тому? Ну, «Троє поросят» наша улюблена була книжка, казки будь-які. Я читаю за рік зараз 90 книжок. А я вчителька, тому читання було моїм першим заняттям».

«Ну, це ж дитинство. Уже не згадаю. Хіба що з того, що я зараз читаю, не в дитинстві – це Омар Хайям. Більше подобаються цитати. І біографія його життя».

«Мені завжди подобалися пригодницькі. Це була книжка «Острів скарбів». А потім, у підлітковому віці, більше читав детективи. Це Агата Крісті, Еркюль Пуаро».

Більшість чернігівці каже, що любов до книжки залишилася і зараз, уже в дорослому житті.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День дитячої книжки, опитування, Cheline TV