GOROD.cn.ua

Вухаті господарі Ремзаводу: родину кроликів врятували від загибелі

 

У кролика – перекус. Однак він і сам ризикував стати для когось обідом, якби не потрапив до рук волонтерів разом зі своєю родиною чотирилапих. Тварин віддали чернігівці, які не знали, куди подіти вуханів.«Це звичайні домашні кролики, просто нас попросили їх забрати. Віддали вагітну маму з малятами та попросили нас, щоб ми їх поселили. За ними доглядають, годують, прибирають постійно, чистять. Є людина, яка цим займається. Чистить щоранку, годує їх. Протягом дня за ними постійно є нагляд. Якщо кудись тікають далеко, то їх теж повертають назад. Але вони зазвичай побігають і вертаються», – Владислав Ілляний, волонтер.

Волонтери кажуть, що ввечері всі кролики повертаються додому. Сюди ж вони прибігають, аби поїсти або поспати.

Родина з сімох кроликів живе на Ремзаводі з вересня минулого року. Це мама та шестеро її дітлахів. Усі вже дорослі. Пухнасті почуваються тут справжніми господарями. Вони мають свій будиночок і місце для прогулянок. Волонтери пильно стежать і за здоров´ям своїх підопічних.

«Ми викликаємо ветеринарів, вони приїжджають, перевіряють. Зроблено всі щеплення», – Владислав Ілляний, волонтер.


У захваті від таких мешканців Ремзаводу й чернігівці. Вони зазначають, що ще не бачили, аби вухатих хтось ображав.

«Вони вже тут свої, вибігають. Це також для дорослих розвага, тому що дорослі підходять, годують їх. Це якась також соціальна відповідальність».

«Дітки гуляють, дивляться. Ми тут щодня в пісочниці гуляємо, на кроликів дивимося. Любимо кроликів».

«Дітям дуже цікаво… поки чекають батьків, ми от маму чекаємо, і я за ними тут дивлюся».

Спеціальну їжу тваринам приносять небайдужі. Волонтери зазначають, що це не контактний зоопарк, тому тварин брати на руки не можна.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Ілляний, кролики, Ремзавод, Cheline TV