GOROD.cn.ua

У Чернігові звільняють від снігу зливові лотки і канави

 

Тане сніг – роботи у комунальників більшає. У Чернігові другу добу працівники дільниці очисних споруд і зливової каналізації АТП-2528 звільняють від снігу зливові лотки і канави на вулицях обласного центру. Найбільш проблемні місця, забиті так званими сніговими пробками, комунальники очистили ще вчора – це ділянки на вулицях Ревуцького та Декабристів.Владислав Савенок, менеджер зі зв’язків з громадськістю КП «АТП-2528»: «Головна причина того, чому утворювалися снігові пробки, це тому що люди викидали сніг, а його ніколи не можна викидати в канави. Наші працівники чистили і тракторами, і вручну. Але найприємнішим було те, що, коли була погана ситуація 25 числа на вулиці Ревуцького, то там на стику вулиці Ревуцького і Декабристів вийшли люди і допомогли комунальникам. Так було легше прибирати. Вони всі спрямували воду і буквально за 30 хвилин рівень води упав на 20-25 см».


За словами Владислава Савенка, у місті понад 1300 зливових колодязів. Більшість з них вже звільнено від снігу. Працівники підприємства очистили стічні ділянки на вулицях Шевченка, Мазепи, у районі Бобровиці, пропустили воду з дамби по Героїв Чорнобиля, відкрили шлюз по Київській. Нині ж працюють на ділянці по вулиці Михайла Могилянського.

Ситуація повністю під контролем, запевняють комунальники. Робітники АТП-2528 працюватимуть у посиленому режимі навіть у вихідні дні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комунальники, зливові лотки, АТП-2528, сніг, «Новий Чернігів»