GOROD.cn.ua

Колеги турка-водія, фура якого злетіла з мосту в Десну, думають, що він заснув

 

Пробила 15 метрів відбійника і впала в річку з 20-метрової висоти. На Чернігівщині біля села Шестовиця з мосту злетіла фура вщент завантажена лимонами. Їх із Туреччини до Білорусі віз водій іноземець. Після падіння він загинув. Але його тіло довелося спочатку шукати, а потім діставати рятувальникам, і на це пішло кілька годин.Вантажівку, що вночі злетіла з моста і розбита лежить посередь Десни у кризі та лимонах, рятувальники побачили на світанку. Водолази розгребли брили льоду і пірнули, щоб знайти водія. Але це їм не вдалось. Тіла вони не побачили.

Артем Кузуб, керівник відділення підводного розмінування ДСНС України у Чернігівській області: «Можливості його вилучення і з’ясування, чи знаходиться він взагалі у транспортному засобі, не було. Так як транспортний засіб під час падіння зазнав значних деформацій кузова».

Надзвичайники приганяють під міст важку техніку. Зокрема, і військову. І намагаються витягти машину.

Фура при падінні перевернулася в повітрі і просто впала на кабіну. А водія притисло в середині.

Рятувальники знову тягнуть купу заліза. Кабіна майже розпадається навпіл. І в цей момент тіло водія таки дістають з машини.


Водій – 30-річний громадянин Туреччини. Його звати Мустафа Їлдіз. 22 тонни лимонів він віз у Білорусь. Його колега і напарник тут же на місці. З пресою не спілкується, але стежить за діями рятувальників. Побачивши тіло, чоловік спочатку витирає сльози, потім йде до кабіни щось шукати і знаходить.

Завдання рятувальників – забрати з берега вантажівку і відвезти купу металу на штрафмайданчик. Кажуть, самі не очікували, що вдасться так швидко впоратись з фурою.

В’ячеслав Вернидуб, заступник керівника Управління ДСНС України в Чернігівській області з реагування на надзвичайні ситуації: «Враховуючі обставини – зимовий час, зимовий період, – неможливо установити кран для підйому вантажного автомобілю. Тому на даний час дуже швидко справились з даною ситуацією».

Чому вантажівка злетіла з моста, з’ясовуватимуть слідчі. В поліції вже відкрили кримінальне провадження за статтею «Порушення правил дорожнього руху».

Колеги турка-водія кажуть, напередодні бачили його, на здоров’я він не скаржився. Машина нібито була справною. Тож висувають свою версію трагедії.

«Мы думаем, может он уснул».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мустафа Їлдіз, фура, Туреччина, лимони, ДТП, «1+1», «ТСН»