GOROD.cn.ua

Ремонт дороги на вулиці Кільцевій, купівля машини для подрібнення пнів та евакуатора

 

12 мільйонів гривень на вулицю Кільцеву у Чернігові. Цю суму члени виконкому міської ради заклали, аби можна було запустити всі необхідні процедури для реалізації ремонтних робіт.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Кільцева – від Миру до Олександрівки, з поворотом наліво і з виїздом машин через фабрику «Сіверянка», по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгород-Сіверська».

Це будівництво міський голова назвав масштабним і серйозним, а тому до його вирішення долучиться Чернігівська облдержадміністрація.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На сьогоднішній день я можу констатувати про те, що у нас налагоджуються стосунки з обласною державною адміністрацією. Ми один одного чуємо, розуміємо. Є різні точки зору на деякі бюджетні питання, але я думаю, що ми це все дошліфуємо. І приємним є те, що сьогодні область бачить проблему міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від важковагового транспорту. І якраз це ініціатива губернатора: з обласного дорожнього фонду допомогти з будівництвом дороги».

Крім ремонту самої Кільцевої, тут також зроблять мережу зовнішнього освітлення. На це попередньо у міському бюджеті передбачено трохи більше 9 мільйонів гривень.


Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Це для того, щоб можна було почати проектувати. Тобто хоча б почати проектувати. По фінансам вже будемо дивитися».

Автопарк комунального підприємства «АТП-2528» поповниться ще однією машиною. За 3,5 мільйони Чернігів придбає подрібнювач пнів. Він потрібний у тих випадках, коли залишки дерев неможливо викорчувати, бо вони, наприклад, під тротуаром.

Заклали кошти члени виконкому і на придбання евакуатора. Вони знадобляться, якщо міська влада вирішить самостійно займатися його подальшою роботою. Питання з його купівлею вже вирішено остаточно. А от хто керуватиме його роботою, над цим у міській раді поки думають.

Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, зауважив Владислав Атрошенко. Наприклад, місто не хотіло б брати участь у процедурній тяганині, якщо під час евакуації автівку пошкодять. А зі сторони бізнесу немає гарантій, що, пропрацювавши півроку, він не вирішить припинити діяльність. Тоді міській раді доведеться все починати спочатку.

Визначитися мають до 25 лютого – сесії міської ради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»